Полтавцям розповіли 5 фактів про маленьку чорну сукню та її авторку (ФОТО)

Автор: Анна Аксюк, 1 грудня, 10:34

Фото: Полтавцям розповіли 5 фактів про маленьку чорну сукню та її авторку (Джерело - geometria)


Днями у Полтаві відбувся майстер-клас, присвячений класичній маленькій чорній сукні від імідж-стиліста Ірини Ремізової.

На зустрічі вона розповіла учасникам про фасони, відомі образи, розглянули актуальність аксесуарів та компонування з відповідним взуттям.

Маленьку чорну сукню популяризувала відома світова дизайнерка Коко Шанель, яка була свого часу революціонеркою у цьому напрямку.

Ірина Ремізова

Пропонуємо вам дізнатися 5 фактів про іі творіння, які розповіла Ірина Ремізова:

  1. Коли Коко Шанель уперше представила маленьку чорну сукню, то більшість не просто не прийняла її, а й навіть насміхалася. Та все ж її врятували американці, надрукувавши ескіз в журналі Vogue.

Там написали, що цю сукню можна порівняти з автомобілем Ford, найелітнішою автівкою тих часів, яка випускалася лише в чорному кольорі, як і сукні Шанель. За океаном люди були більш прогресивними і позитивно відреагували на новинку вбрання, після чого прийшов успіх і вже за пів року всі француженки шили собі чорні сукні.

  1. Коко Шанель своєрідним чином облагородила темний колір. Вона першою ввела моду на засмагу, коли це вважалось лише ознакою бідності і соромною справою.

Чорний колір не використовували, бо вважали його ознакою трауру і злиднів. Але у своїх моделях вона відкрила витонченість цього кольору.

  1. Існує легенда, що коли загинув її коханець, вона і ввела моду на маленьку чорну сукню, так як була в траурі. Але хронологія подій цьому не відповідає – трагедія сталася у 1919 році, а така сукня з`явилась у 1926-му.

На майстер-класі

  1. Маленька чорна сукня – це її спогад про мадисток тому, що вона, свого часу, була такою ж і починала свій шлях з кравцевих майстерень.

Тоді модистки вдягали на роботу мінімалістичні чорні сукні зі стрічкою штучних перлин.

  1. Перші маленькі чорні сукні шили з крепдешину, вільного крою з заниженою талією і округлим вирізом, вони обов’язково закривали коліна, з довгими рукавоми, або взагалі без них. Це був своєрідний стиль 20-х років.

На майстер-класі

Опублікована: 1 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація