Для захисників 116-ої бригади, серед яких чимало воїнів з Полтавщини, організували збір. На зібрані кошти планують купити евакуаційне авто.

Підтримати збір на евакуаційний автомобіль для наших захисників можна переказом на картку 5375411202663147 або за посиланням.

Юрій Ткаченко та Дмитро Духновський поїхали з Полтави захищати Україну від окупантів на сході. Збір для захисників зі 144-го батальйону військової частини А7310 другої роти організували близькі друзі воїнів. Про це ЗМІСТу розповіла подруга військових Яна.

Для роти, в якій вони служать, хочуть купити автомобіль типу «Фольксваген» Т4, завдяки якому наші захисники зможуть евакуйовувати побратимів прямо з поля бою.

«Ситуація на фронті зараз критична. Хлопці змушені стояти на захисті наших кордонів у нелюдських умовах. Особливо складно пораненим, адже не завжди є умови, щоб вивезти їх та надати медичну допомогу. Аби якомога більше наших захисників можна було вивезти з поля бою, ми хочемо придбати для них автомобіль. Кожна хвилина критично важлива», – говорить Яна.

Захисники особисто звернулися за допомого. Особливо автомобіля потребують медики, які також стоять на обороні в гарячих точках. Поранені військові та їхня евакуація – одне з найпріоритетніших питань.

Мета збору – 130 тис. грн. Станом на 24 січня, зібрали майже 48 тис. грн. Зараз для наших захисників та медиків важлива кожна хвилина.Звіт про збір та витрати публікують на сторінці в інстаграмі.

Loading...