Полтавець потрапив до рейтингу ТОП-33 кращих менеджерів України

Автор: Вікторія Баберя, 24 червня, 14:03

Фото: Полтавець потрапив до рейтингу ТОП-33 кращих менеджерів України (фото - Prudential Solutions)


До рейтингу кращих менеджерів України у  потрапив Андрій Веревський, засновник агрохолдингу «Кернел», голова ради директорів. Відповідний перелік склала редакція журналу «Фокус».

Обирали кращих управлінців у 11 секторах. Зокрема, це аграрний, фінансовий, промисловість, нафтогазодобування і енергетика, IT, ритейл, харчова промисловість, будівництво та девелопмент, фармацевтика, авторинок, транспорт та інфраструктура.

Свої бали виставляли 100 експертів та редакція журналу. Вони оцінювали діяльність як менеджерів, керуючих власним бізнесом, так і найманих топів приватних компаній, керівників державних і муніципальних активів.

Андрій Веревський став кращим менеджером у агросекторі.

Андрій Веревський 

Річний дохід компанії: 2,26 млрд доларів.

Кількість працівників: 16 тисяч.

Досвід роботи на керівних посадах: 25 років.

Кар'єру почав в 1993 році заступником директора Полтавської дирекції компанії «Хліб України».

Зараз «Кернел» є лідером за обсягами переробки соняшнику і експорту олії. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

У планах «Кернела» – запуск нового маслоекстракційного заводу в Хмельницькій області потужністю в 1 млн тон переробки в рік. Завод планують запустити в 2020 році. Також «компанія збирається в 2019-2020 роках інвестувати 120 млн доларів у будівництво нового зернового терміналу в морському порту «Чорноморськ». В цілому ж капітальні інвестиції компанії до 2021 року складуть 540 млн доларів

Пригадаємо, до рейтингу ТОП-100 найбагатших людей України за підсумками 2018 року увійшли троє полтавців – Костянтин Жеваго, Андрій Веревський та Олександр Кузьмінський.

Опублікована: 24 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація