Полтавка створює екоторбинки з унікальними малюнками: як замовити

Автор: Анастасія Добряк, 14 січня, 14:40

Фото: Сюжети на торбинках дуже різні, а деякі з них більше схожі на картину


Діана Дрига разом з ученицею Анастасією Радченко власноруч розписують тканинні сумки. Кожна з них унікальна, бо дві однакових не знайти.

Про те, що жінка створює екоторбинки розповіла на власній сторінці у фейсбуці полтавська екоактивістка Ірина Коноз, у неділю, 12 січня.

Діана Дрига викладає в Оржицькій дитячій мистецькій школі імені Діани Петриненко. Свої перші 2 торбинки вона розмалювала приблизно 6 років тому. Майстриня розповіла, що окрім власного захоплення розпису торбинок, вона зустрілася з такими техніками й під час викладання:

«Я викладала для своїх учнів техніки розпису. Тоді ми з Анастасією Радченко, яку я на той момент навчала у школі, загорілися ідеєю продовжити розвивати це вміння розпису на тканині. Ідеї, дизайни та втілення задумів на тканині – це так цікаво і це нам припало до душі».

Торбинка, яку виконала Діана

Сюжети на торбинках дуже різні, а деякі з них більше схожі на картини, аніж на щоденний аксесуар. Майстриня розповіла, що одного дня поверталася додому з такою сумкою і в неї кілька разів запитали де можна знайти подібні вироби:

«Запитували тому, що вони дійсно мають неординарний вигляд. Кожна з них унікальна. У мене ідей для таких сумок на кожен день. Аби тільки вистачало часу розписувати, бо це ж тільки у вільний час».

Жінка створює їх не тільки тому, що це красиво, а й тому, що практично. Насамперед екосумка допомагає зменшити використання пластикових пакетів, а вже потім є красивим аксесуаром.

Торбинки Діана створює застосовуючи 2 техніки: батик і використання вибійчаної дошки та акрилових фарб. Кожна з сумок ручної роботи. Діана розповіла, що на замовлення їй не доводилося робити багато виробів, але це теж цікавий досвід. Тобто, бажаючі отримати сумку тепер можуть пропонувати різні ідеї Діані, а вона у свою чергу втілюватиме їх на торбинці.

Торбинка Діани Дриги

Одразу жінка працювала з льняними торбинками, а сьогодні розписує бавовняні. Єдине, що вони мають кремовий відтінок, адже тканину не вибілюють.

Торбинка Діани Дриги

Вартість торбинки ручного розпису коливається від 200 до 250 гривень. Діана Дрига може надіслати торбинку поштою. Домовитися про замовлення можна в особистих повідомленнях на фейсбуці або за номером +380997588171.

Обкладинка Тетяни Фальковської

Фото Діани Дриги

Опублікована: 14 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація