DSC00514

Минулої доби найбільше хворих на коронавірус виявили у Києві (898 людей), Полтавській (520 людей) та Запорізькій областях (463 пацієнти).

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 12 січня під час брифінгу.

Рівень захворюваності на Полтавщині наразі становить 287,6 при нормі менш ніж 40. Натомість рівень завантаженості ліжок не перевищує норму і становить 28,8% заповненості хворими на коронавірус на пацієнтами з підозрою.

За словами Степанова, найбільше хворих також виявили в Одеській та Львівській областях.

ЗМІСТ писав, що Минулої доби на Полтавщині коронавірусну хворобу виявили у 520 людей. Одужали 485 інфікованих, а через ускладнення перебігу COVID-19 померли 8 хворих.

Наразі в області діють посилені карантинні обмеження. Уряд запровадив в Україні жорсткий карантин з метою розірвати ланцюг захворюваності, що може сформуватися під час новорічних свят. Детальніше про обмеження можна дізнатися тут.

У Полтаві можна придбати оксиметр для вимірювання вмісту кисню у крові. Про симптоми COVID-19 та ГРВІ ми розповідали тут.

Де та за скільки можна здати тест на COVID-19 у Полтаві ми писали тут. Також у Полтаві донори можуть здати кров і безкоштовно обстежитися на антитіла коронавірусу.

Loading...