cjiiw9z3u98qnkyo

Масковий режим та обмеження у транспорті продовжують діяти на території області. Також розпочалося очне навчання у школах Полтави.

З 25 січня в області діють обмеження «помаранчевої» зони. Так було до локдауну, який тривав 8-24 січня. Адаптивний карантин Уряд планує продовжити до кінця березня.

Послаблення карантинних обмежень дозволяє з 07:00 до 23:00 працювати кафе та ресторанам. Попри це, немає часових обмежень для доставки страв або роботи навинос. Також можуть відкритися непродовольчі магазини, а в супермаркетах немає обмежень на продаж різних груп товарів.

У громадському транспорті можна перевозити тільки сидячих пасажирів, а у кінотеатрах та інших культурних закладах можна заповнювати глядацьку залу на половину. Також можуть працювати фітнес-клуби та спортивні зали, якщо там є можливість забезпечити дистанцію.

У школах не можна проводити масові заходи і збирати в групу понад 20 людей. Якщо понад половина працівників та учнів школи на самоізоляції, чи хворі, потрібно припинити навчання.

Стежити за дотриманням карантину буде поліція та Держпродспоживслужба Полтавщини.

До повернення «помаранчевої зони» на Полтавщині діяв локдаун. Його запровадили, щоб розірвати ланцюг поширення коронавірусної хвороби. Тоді можна було купити тільки продукти, ліки, ветеринарні препарати, їжу навинос тощо. Під час локдауну на Полтавщині склали понад 600 адмінматеріалів за порушення карантину. Більшість постанов видали людям за відсутність маски, а із 28 адмінпротоколів 22 протоколи склали на заклади торговельної через порушення карантинних обмежень.

Loading...