Полтавська екоактивістка відвідає найбільшу кліматичну подію року у Польщі

Автор: Анна Аксюк, 30 листопада, 16:32

Фото: Полтавська екоактивістка відвідає найбільшу кліматичну подію року у Польщі (Джерело marc_aureli)


На наступному тижні  учасниця ГО «Еколтава» Марина Цигрик буде присутня на Міжнародних кліматичних переговорах «OOН» COP24 у польському місті Катовіце. З місця подій вона готуватиме репортажі, публікації та відеоогляди.

Саміт почнеться 3 грудня і триватиме 11 днів. У ньому планує взяти участь приблизно 26 тисяч осіб  і мають бути прийняті ключові рішення, спрямовані на припинення глобального потепління. Про що повідомляє Україно-польська медіа платформа.

На переговори прибудуть представники 196 держав і делегати Європейського Союзу. На конференції планується узгодити принципи виконання паризької угоди, укладеної 2015 року, що закликає всі держави вжити заходів, щоб зупинити глобальне потепління. Польща буде господарем кліматичного саміту вчетверте.

Масштаб проблеми зміни клімату дуже складно повністю уявити та передбачити. Адже це не просто плюс пару градусів для планети, танення льодовиків чи загроза для білих ведмедів, яких мало хто з нас бачив. Все значно серйозніше - це питання виживання людей (доступу до їжі, питної води, територій для проживання, комфорту). Проблема яка залишить відбиток на багатьох поколіннях і скоро не матиме шансів на вирішення.

«Все менше лишається часу на розв'язання проблеми та все небезпечнішими можуть бути наслідки зміни клімату це - найбільше мотивує мене бути в кліматичному русі та працювати в екологічній організації, яка має назву Ekoltava. Наразі ми діємо у напрямках адаптації міст до зміни клімату, відновлюваних джерел енергії та правильного поводження з відходами. А ще працюємо над розвитком “зеленого” активізму та екологічного мислення людей» – говорить Марина Цигрик.

Для неї поїздка на COP - це можливість бути присутньою на єдиній події у світі, яка впливає на кліматичну політику світу та зрештою на розв'язання проблеми зміни клімату для людства.

Екоактивістка вірить в кліматичну справедливість, яка все ж настане, а також в те, що ми в змозі забезпечити можливість жити, а не виживати нашим наступним поколінням.

Полтавська екоактивістка відвідає найбільшу кліматичну подію року у Польщі (Джерело 350.org)

Опублікована: 30 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація