Полтавська художниця запрошує приєднатися до творчого онлайн-проєкту

Автор: Анна Аксюк, 27 березня, 08:40

Фото: Полтавська художниця запрошує приєднатися до творчого онлайн-проєкту (Джерело - Мираман)


Художниця і фотограф Ельвіра Дутова пропонує долучитися до свого нового творчого онлайн-проєкту під назвою «30 днів мого світу».

Взяти участь зможуть безкоштовно усі охочі, навіть діти, які вже можуть фотографувати. Автори найкреативніших світлин отримають подарунки від майстрині.

Кожного дня Ельвіра Дутова на своїй сторінці в facebook буде викладати завдання. Учасники ж мають брати активну участь, викладаючи роботи в коментарях до відповідної теми поста з тегами #30днеймоегомира #30днівмогосвіту #30daysofpersonalspace, і писати до них пару цікавих фактів зі своїх спостережень чи знайденої інформації.

Потім організаторка челенджу буде обирати одне фото і робити додатковий пост з коментарями до нього. А по завершенню 30 днів вона обере трьох найактивніших учасників, які отримають призи на вибір: фотоісторія (прогулянка і 30 фото), 1 місце на майстер-клас (акрил, полотно), 1 бесіда-консультація по композиції в фотографії.

Фотохудожниця обіцяє, що цей проєкт допоможе в наступному:

  • дізнатися, що краса простих речей і моментів доступна всім нам тут і зараз;
  • за 30 днів розвинути уяву так, що доведеться її стримувати;
  • помітити що те, яким бачиш світ – твій вибір;
  • отримати масу цікавого досвіду та інформації як щодо фотографії, так і в цілому.

Задання першого дня вже визначене і має назву «Вітаміни у нас вдома». Учасники мають сфотографувати щось з того, що є у них вдома – моркву, банани, капусту і все, що вони вважають вітамінами.

Крім того, варто уважно придивитися до форми, кольору і звернути увагу на те, як світ впливає на те, як виглядає в кадрі предмет.

Фото Ельвіри Дутової

Також, бажаючі можуть підтримати проєкт і творчість Ельвіри Дутової, перерахувавши будь-яку суму на рахунок Приватбанку 4149 4993 4651 5503 (Strashko Elvira).

Опублікована: 27 березня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація