Фото – ПОДА

Щоб профінансувати капітальний ремонт двох автомобільних доріг загального користування обласна влада планує взяти кредит у розмірі 270 млн грн на термін до 5 років.

З цим проєктом рішення на комісії ЖКГ виступив директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації Павло Кропивка.

Планують спрямувати 90 млн грн кредиту на ремонт дороги Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч та 180 млн грн на дорогу Мала Рублівка – Рунівщина. Цей проєкт рішення розглянуть 19 жовтня  на сесії обласної ради.

Нагадаємо, у 2021 році планують повністю відремонтувати дорогу Чорнухи-Лубни. Для цього обласна влада взяла 515 млн грн кредиту на термін 4 роки.

Загальна протяжність дороги Чорнухи-Лубни становить 34,7 км. Нова дорога витримуватиме навантаження до 24 тонн. Її ремонтують у межах програми «Велике будівництво».

Додамо, що спершу 6 км дороги Чорнухи-Лубни капітально відремонтували за кошти Державного дорожнього фонду. Але для повного ремонту грошей не вистачило, тому залучили кредит у 515 млн грн від державного банку «Укрексімбанк».

Наразі на цій дорозі завершують ремонту роботи.

Loading...