M5FxR62wfZHhfu0P

Один із керівників виборчого штабу Андрія Садового у Полтавській області Олександр Скрипай, розповів, що його команда планує робити для перемоги лідера «Самопомочі» на президентських виборах.

Центральна виборча комісія 8 січня зареєструвала мера Львова, лідера «Об’єднання "Самопоміч"» Андрія Садового кандидатом у Президенти України на виборах 31 березня 2019 року, повідомляє «Телеканал новин 24».

За різними соціологічними дослідженнями Андрій Садовий має від 1,5 до 4% підтримки виборців. Але, на відміну від більшості кандидатів, мер Львова має своїх представників у Верховній Раді та організовану команду в областях. Тому ЗМІСТ вирішив дізнатися, хто представлятиме Андрія Садового на виборах, та на кого, можливо, він покладатиметься в полтавському регіоні у разі перемоги.

Олександр Скрипай повідомив, що наразі він є фактичним керівником обласного виборчого штабу Садового на Полтавщині. Партієць підкреслив, що працює на рівних умовах у тандемі з головою обласної організації «Об’єднання “Самопоміч”» В’ячеславом Кущинським, а партійка Тетяна Беличко є його заступником.

Олександр Скрипай (Джерело - fb-сторінка Олександр Скрипая)

В’ячеслав Кущинський відповідає за комунікацію з районними осередками, займається загальним плануванням робочого процесу і пошуком нових людей, зазначив Скрипай. Він же у свою чергу зосереджений на організаційній роботі з ОВК та ДВК.

В'ячеслав Кущинський (Джерело - fb-сторінка Вячеслава Кущинського)

Олександр Скрипай розповів, що в облштабі Андрія Садового працює п’ятеро людей, які відповідають за агітацію, медійний напрямок та захист результатів виборів.

До того партієць зазначив, що облштаб планує вести активну роботу з виборцями: найближчим часом організують зустрічі з кандидатом Садовим у Полтаві, Кременчуці та Горішніх Плавнях. Також команда Садового планує задіяти своїх представників у всі ДВК і ОВК області. Скрипай наголосив, що на волонтерських засадах із ним працюють керівники місцевих і районних осередків «Самопомочі», депутати цього об’єднання в органах місцевого самоврядування, а також активісти й симпатики – усього близько 50 осіб. Також керівник облштабу розповів, що штаб планує «покрити» всі ДВК в області (всього по області діятиме 1 тисяча 200 комісій): наразі, за словами Скрипая, вже готові співпрацювати понад 1000 прихильників, у планах збільшити цю кількість до 2000.

Окрім того, Олександр Скрипай повідомив, що на виборчих округах працюватимуть довірені особи кандидата Садового:

  • 144 округ – очільник Полтавського автоагрегатного заводу Андріан Литовченко;
  • 145 – голова Полтавського обласного осередку партії «Самопоміч» В’ячеслав Кущинський;
  • 146 – депутатка Кременчуцької міської ради Ганна Павленко;
  • 148 – депутатка Лубенської міської ради Людмила Глущенко;
  • 150 – голова Горішньоплавнівського осередку «Самопомочі», депутат Горішньоплавнівської міськради Петро Кучер;
  • 151 – голова Гадяцької міської парторганізації «Самопоміч» Віталій Ракочій.

За словами Олександра Скрипая, штаб ще вирішив, хто представлятиме 147 і 149 округи. До того партієць додав, що довірені особи виконуватимуть пряму представницьку й агітаційну роботу: зустрічатимуться з колективами установ і підприємств, комунікуватимуть із окружними комісіями тощо.

Фінансування виборчої кампанії відбувається згідно з Законом – із виборчого фонду кандидата, запевнив керівник обласного штабу.

Олександр Скрипай повідомив, що не знає рейтинг Андрія Садового на Полтавщині, оскільки обласний штаб соцопитування не проводив. Незважаючи на це, «Самопоміч» очікує отримати високий рівень підтримки в Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах і Горішніх Плавнях. Скрипай вважає, що виборець Андрія Садового проживає переважно в містах. На думку партійця, це пов’язано з іміджем і програмними засадами «Самопомочі»:

«Звичайно, на села надіємося, але розуміємо, що там нашого виборця менше. Чому так? Скоріш за все, справа в іміджі партії та програмних засадах. У селах більшість сприймає популізм Юлії Тимошенко, Олега Ляшка…у Полтавській області так точно».

Щодо перспектив об’єднання з іншими політпартіями для спільної роботи на виборах, керівник облштабу дивиться позитивно. Проте в нього є питання до представників Анатолія Гриценка на Полтавщині:

«Об’єднання – це чудово, але хто ці люди? Були моменти із залученням Андрія Баранова – неоднозначної фігури. Але все ж таки ми відкриті до співпраці і на всеукраїнському, і на обласному рівнях».

Олександр Скрипай додав, що в незалежності від персоналій і прізвищ, єдиний кандидат від демократичних сил повинен бути, проте керівник облштабу зауважив, що саме Андрій Садовий найбільше підходить на цю роль, оскільки, на думку Скрипая, тільки в Садового є досвід роботи в місцевому самоврядуванні й потужна команда в регіонах.

Керівник облштабу не згоден із популярною тезою, що нібито без об’єднання з іншими політичними силами в Андрія Садового немає шансів вийти до другого туру. На думку Скрипая, цю тезу активно поширюють люди, які хочуть щоб «хтось під когось знявся». Проте партієць підкреслив, що після 4 лютого (кінцевий термін висунення кандидатів у президенти – прим. автора) можна говорити про об’єднання на серйознішому рівні.

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав про керівників полтавських обласних виборчих штабів кандидатів Анатолія Гриценка та Юрія Бойка.

Loading...