Полтавська «Самопоміч» визначилася з лідерами на парламентські вибори

Автор: Ярослава Тягнибок, 16 травня, 17:58

Фото: «Самопоміч» визначилася з лідерами на парламентські вибори


15 травня о 18:00 пройшов перший етап відбору на входження до списку парламентських виборів на рівні Полтавської обласної організації. 

Зокрема, відбулося рейтингування двох списків. Перший список складався з народних депутатів «Об’єднання «Самопоміч» , які висловили бажання йти на парламентські вибори восени 2019 року. Другий список – це список кандидатів Полтавської області, які попередньо були визначені 4 травня на конференції Обласної організації.

Полтавці обрали з регіонального списку юриста Вячеслава Кущинського, який був головою «Об’єднання «Самопоміч» міста Полтава минулі два роки. Із ним конкурували Людмила Глущенко, Ігор Шацький та Віталий Ракочий.

«Самопоміч» визначилася з лідерами на парламентські вибори

На зібранні були присутні народні депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк (член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування) і Роман Семенуха (член Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку).

Рейтинг топ-5 чинних депутатів виглядає так: Олег Березюк, Роман Семенуха, Оксана Сироїд, Олег Лаврик та Анна Романова.

Також відбулося обрання голови Полтавської обласної організації. За результатами лідером голосування знову став Вячеслав Кущинський.

«Самопоміч» визначилася з лідерами на парламентські вибори

Цього разу йшлося про принцип «відкритих списків», за яким усі партійці голосуванням визначали номер конкретного кандидата в загальному переліку кандидатів у народні депутати від політичної сили.

 «Самопоміч» визначилася з лідерами на парламентські вибори

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація