Полтавська сироварка запускає адресну доставку своєї продукції

Автор: Анна Аксюк, 13 серпня, 08:42

Фото: Полтавська майстриня сироваріння запускає адресну доставку своєї продукції. Фото зі сторінки Facebook Тетяни Дядечко


Засновниця сироварні «КозаЧка» Тетяна Дядечко, яка вже 7 років займається виробництвом та розвитком сироварної справи впроваджує на своєму виробництві адресну доставку продукції.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі. Замовити доставку можна за посиланням. Сир доставляють кожної середи та четверга.

Майстриня сироваріння розповіла, що 7 років тому все починалося на домашній кухні. Сьогодні її сироварня знаходиться у відповідному спеціальному цеху у Полтаві, де працює 7 людей і це діючий бізнес, який дає робочі місця. Оборот за рік складає понад 3,5 млн грн.

Тетяна Дядечко каже, що зміна фокусу відбулася в березні цього року, коли всі розуміли, що потрібно по-іншому вести бізнес.

«Ми вирішили запустити адресну доставку нашої продукції Сироварня "Козачка" Адже запуск доставки відбувався швидко та власними силами. Але цей канал продажу потребує серйозних вкладень. І фінансових, і людського ресурсу, і програмного забезпечення».

У запуску доставки підприємиці допоможе проєкт «Бізнес трамплін». Виграш від цього вони планують витратити на автомобіль, розширення штату та розробку онлайн-крамниці.

Сироварка Тетяна Дядечко пояснює, що її бізнес став успішним і продовжує розвиватися тому, що на кожну невдачу вона робить сотні спроб. Крім того, майстриня сироваріння постійно проводить навчання сироварів, організовує спеціальні заходи й майстер-класи, а нещодавно запустила рубрику «Розмова із сироваром», де розповідає про тонкощі своєї справи.

Фото зі сторінки Facebook Тетяни Дядечко

Нагадаємо, раніше полтавка Тетяна Дядечко організувала першу в Україні конференцію сироварів і фестиваль сиру.

Також, сироварка з Полтави перемогла в реаліті-шоу про бізнес.

Опублікована: 13 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація