Полтавська транспортна битва: перевізники міста влаштували протистояння

Автор: Каріна Тютюнник, 16 листопада, 15:37

Фото: У Полтаві почали перевіряти документи "антикорупційних" маршруток


У Полтаві розгорнулося справжнє протистояння між «правлячими» перевізниками і тими, хто хоче зайняти їхнє місце. Так, другий день поспіль члени ГО «Асоціація перевізників Полтавщини» спільно з працівниками поліції та «Укртрансбезпеки» по всьому місту зупиняють для перевірки документів так звані «антикорупційні» маршрутні автобуси Сергія Чередніченка.

Сьогодні вони знову зупинили маршрутку, тепер на зупинці «Театральна» по вул. Небесної Сотні.  

Працівники поліції та

На місці був присутнім Голова ГО «Асоціація перевізників Полтавщини» Юрій Лупаєнко. Він повідомив, що перевіряють машину перевізника, який нелегально без дозволу міської ради здійснює пасажироперевезення:

«В місті Полтава є якась кількість людей, які вирішили, що у нас в Україні абсолютне безвладдя, анархія і можна робити все, що завгодно. Оце характерний представник. Це невелика, порівняно, кількість, таких машин там, може, десять. Це нелегальні перевізники, вони їздять по місту, частиною з них командує громадянин Чередніченко, частина просто самі по собі».

Юрій Лупаєнко (зліва) з членами ГО

За словами Юрія Лупаєнка, до нього звертаються легальні перевізники, яких непокоїть ця ситуація, тож «Асоціація» вирішила повідомити поліцію та «Укртрансбезпеку» про тіньових перевізників:

«Ми намагаємося якимсь чином побороти цю заразу, ви розумієте, треба починати з себе і починаємо, намагаємось припинити це беззаконня».

Працівники поліції та «Укртрансбезпеки» відмовилися давати коментарі, а сам водій маршрутного автобуса, пан Віктор, повідомив, що не знає чи законно перевозить пасажирів. На питання, якого перевізника він представляє, відповів:

«Я навіть не знаю, он розбираються, вирішують, перевіряють документи».

Працівник

Із самим Сергієм Чередніченком (екс-депутатом міськради), якого звинувачують у «кришуванні» перевізників-нелегалів, особисто зв’язатися не вдалося, однак на своїй Facebook-сторінці він прокоментував вказані події.

За його словами, в Полтаві утворилося ціле злочинне угрупування, яке контролює транспортну систему. До нього входить Юрій Лупаєнко (Голова «Асоціації перевізників Полтавщини»), депутат міськради Максим Голдиш (власник ТОВ «Трек сервіс контроль») і Вячеслав Поспєлов (керівник цієї організації).

Сергій Чередніченко (Джерело - соцмережі)

«Кожного місяця вони беруть так званий податок з кожної одиниці транспорту від 7,5 до 14 тисяч гривень, залежно від маршруту, від автобусу, від розміру і т. д. Міський голова віддав це все Юрію Лупаєнку і він одноосібно, монопольно вирішує, хто буде де їздити, хто буде скільки платити і вирішує все, що відбувається в Полтаві», – зазначив Сергій Чередніченко.

Всі ці перевірки, за його переконанням, пов’язані з акцією «Три гривні без корупції», коли півроку тому на маршрути Полтави вийшли перевізники, які не захотіли сплачувати «корупційну мзду» в міську раду.

Як повідомив Чередніченко, сьогодні під час зустрічі Голова «Асоціації перевізників» погрожував йому фізичною розправою, тому він збирається написати заяву до поліції про факт погроз.

Зазначимо, що Сергій Чередніченко сьогодні зранку прийшов в  ТОВ «Трек Сервіс Контроль», заявивши, що «рознесе офіс», якщо вони продовжать відбирати документи і маршрутні таблички в «антикорупційних» перевізників.

Обкладинка Максима Скворцова

Опублікована: 16 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація