Полтавська влада хоче встановити турнікети і камери розпізнавання облич на вході до міськради

Автор: Віталій Крицький, 3 жовтня, 18:01

Фото: Полтавська міська рада (фото Богдана Проскурова)


Потреба в додаткових заходах безпеки виникла після того, як СБУ провела експеримент і пронесла в будівлю міськради «вибухівку» (хоча насправді, це були лише макети).

У четвер, 3 жовтня, у Полтавській міськраді відбулася регламентна депутатська комісія. Саме на ній і розглянули звернення начальника управління Служби безпеки України в Полтавській області Юрія Рахівського, яке він надіслав депутатам. У документі він рекомендував посилити охорону в будівлі міськради.

На комісії співробітники СБУ повідомили, що провели експеримент у рамках профілактичних заходів і пронесли у будівлю ради макети двох вибухових пристроїв:

«Один залишили під столом у сесійній залі, другий – біля кабінету міського голови. Це найбільш вразливі місця. Полтавська область розташована не так далеко від території ООС. Зачинятися від населення не потрібно, але все ж таки треба знайти шляхи розв'язання проблеми».

Керуючий справами виконавчого комітету Сергій Рекотов розповів, що через бюрократичні процеси неможливо встановити камери і турнікети в найкоротші терміни.

Сергій Рекотов

Секретар міської ради Олександр Шамота навів приклади міських рад Вінниці і Харкова – там для громадян діє пропускний режим:

«Або ми залишаємо все як є, або робимо певні кроки, щоб себе убезпечити. Зараз до будівлі можна зайти через три входи, а контролюється тільки центральний. Завтра сесія, і засобів для визначення вибухівки, крім собак і зовнішнього спостереження, немає. На вході потрібні камери для фіксації облич. Також потрібно закрити для населення два службові входи».

У підсумку депутати вирішили надати протокольне доручення профільному заступнику напрацювати пропозиції щодо посилення заходів безпеки в приміщенні міськради. Їх потім розглянуть на депутатських комісіях.

Опублікована: 3 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація