Полтавська влада пропонує державі відреставрувати спорткомплекс у межах «Великого будівництва»

Автор: Анастасія Добряк, 23 травня, 17:01

Фото: Міська влада пропонує державі знайти кошти на спорткомплекс у центрі міста (Фото – poltava.to)


Полтавський комплекс боротьби ДЮСШ №3 можуть включити до президенської програми «Велике будівництво».

Єдине, чого зараз не вистачає спорткомплексу – фінансування. У своєму тг-каналі в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота пише, що для ремонту будівлі уже є необхідна проєктна документація і розпочинати роботи можна одразу, як будуть гроші:

«25 великих спорткомплексів для кожного регіону – одна з передвиборних обіцянок президента, яку він повторив і на пресконференції приуроченій до року президентства. Одразу ж хочу вийти з пропозицією. Ми маємо такий об’єкт у Полтаві, якому, за умови достатнього фінансування, не буде рівних. Це триповерховий комплекс боротьби ДЮСШ №3. Наразі вже розроблено всю технічну та проєктну документацію, розпочинати можна хоч завтра».

Про спорткомплекси і «Велике будівництво» згадував Володимир Зеленський під час своєї прес-конференції 20 травня. Він сказав, що держава побудує 25 спорткомплексів для кожної області:

«Нову програму ми започаткували з Міністерством спорту і Міністерством регіональної політики. Ми побудуємо 25 спортивних комплексів для кожної області. І цього року вже повинні бути перші проєкти для цих проєктів. Я б дуже хотів розвивати спорт у нашій країні. І я б дуже хотів, щоб ми назвали, якщо це можна по законодавству України, всі ці стадіони і великі спортивні майданчики, на честь сучасних спортивних легенд».

Своєю чергою, полтавська влада пропонує внести до «Великого будівництва» ДЮСШ №3, бо місто не має коштів для його ремонту. Якщо ж його такий вдасться відреставрувати, Олександр Шамота пропонує назвати його на честь Олексія Бутовського.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав про готовність Полтавщини до реалізації президентської програми.

Додамо, Фонду регіонального розвитку зменшили фінансування, але на будівництво проєктів на Полтавщині це не вплине.

Опублікована: 23 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація