MyCollages

У 2022 році власник кав’ярні 33 coffee wave звернувся до Полтавської міської ради за дозволом поставити виносні столики на літній сезон. Йому відмовили, бо протягом 2021-2022 років він не отримував дозволів на літній майданчик.

Торік у червні фахівець Інспекції з благоустрою зобов’язав підприємця прибрати «літку», а підприємець пішов до суду, щоб визнати таке рішення влади незаконним. Полтавський окружний адміністративний суд розглянув справу й вирішив, що скасовувати рішення влади немає підстав.

У суді власник кав’ярні пояснив, що намагався отримати дозвіл на розміщення столиків біля свого закладу, але комісія з тимчасових споруд відмовила йому. Він вирішив скористатися іншим шляхом й за допомогою застосунку «Дія» подав декларацію та отримав дозвіл на розміщення літнього майданчику. Після цього біля кав’ярні розмістили столики, які невдовзі зобов’язала прибрати міська влада.

Інспекція з благоустрою пояснила постанову про демонтаж тим, що кав’ярня не мала паспорту прив’язки. Мовляв, власник отримав відмову комісії з розміщення тимчасових споруд, але не оскаржив її. Як наслідок, отримав припис на демонтаж.

Власник «33» акцентував, що у травні попіклувався про те, щоб отримати дозвіл, але йому відмовили, тож скористався іншим шляхом у «Дії». Потім його зобов’язали прибрати столики через порушення з якими він не погоджується

Заслухавши позиції сторін суд вирішив, що постанова була законною, бо на момент отримання дозволу в «Дії», підприємець не оскаржив рішення комісії. Тепер власник кав’ярні може або погодитися з рішенням суду, або оскаржувати його.

Торік полтавська влада засекретила протоколи засідань комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Полтави. Причиною називають повномасштабну війну.

Нагадаємо, у 2021 році комісія з розміщення тимчасових споруд у Полтаві надала 2 дозволи на розміщення літнього майданчика ресторану «Тераса». Полтавська окружна прокуратура позивалася до суду, щоб надані дозволи визнали незаконними і скасували.

Ця ж комісія надала дозволи на встановлення «Мобільних кав’ярень – Coffeephone», які в суді хочуть визнати незаконними.

Loading...