IMG_0389 copy

Очікувана вартість розробки програмного забезпечення для електронної системи становить 680 тис. грн.

Про це стало відомо з ресурсу Prozorro. 

За умовами тендеру, підрядник має створити програмне забезпечення – створити компоненти геоінформаційної системи (ГІС), яка потрібна для автоматизації управління територіями. Пропозиції компаній приймають до 5 вересня. 

У 2017 році Полтавська міська рада затвердила Програму розвитку геоінформаційної системи містобудівного кадастру Полтави. Згідно з нею за 2018-2020 роки мали з’явитися адресний реєстр та електронна система управління містом. 

Основною проблемою роботи служби містобудівного кадастру є відсутність взаємодії та обміну інформацією із земельним кадастром. Проблемною є також інформаційна безпека, адже програмний комплекс КБ «Панорама», на основі якого була сформована інформаційна система містобудівного кадастру Полтави, не задовольняє вимог щодо захисту інформації.

Створення програмного забезпечення для ГІС є одним з етапів реалізації програми. Це потрібно для модернізації технічно-програмного комплексу геоінформаційної системи згідно з міжнародними стандартами.

Орієнтовний кошторис втілення Програми у 2017 році оцінювали у 4 млн 877 тис. грн.

Нагадаємо, що плани створення єдиної ГІС для області увійшли до концепції цифрової трансформації Полтавщини до 2023 року.

Loading...