Полтавська влада запропонувала організаторам ярмарку біля театру ляльок переїхати на вулицю 23 вересня

Автор: Єгор Рудь, 16 вересня, 12:05

Фото: Площа біля театру


Таку пропозицію надала організаторами заступниця міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

16 вересня Тетяна Юрченко повідомила, що організатори перед початком ярмарку мали домовитися з орендаторами ринкових площ. Тому організаторам запропонували переїхати на ринкову площу на вул. 23 вересня.

«Є власник ринку, який орендує в міської влади цю землі й він повинен домовитися з організатором. Це їхні комерційні відносини. У місті є вільні ринкові площі, де можна облаштувати ярмарок. Можу зрозуміти новорічний ярмарок, але я проти виставляти в центрі міста трикотаж та шуби. Треба відходити від стандартів 90-тих».

Також Тетяна Юрченко розповіла, що нині позиція місцевої влади – відмовлятися від ярмарків базарного типу. Саме через це на вул. Соборності свого часу прибрали шкільний ярмарок зі смугастими наметами.

Так виглядала виставка вчора

Нагадаємо, що 15 вересня біля Полтавського обласного театру ляльок (перехрестя вул. Чорновола та вул. Пушкіна) почалася стихійна торгівля з 11 підприємцями. На початку року був затверджений перелік заходів, де є виставка-ярмарок «Українські виробники».

Планувалося, що захід триватиме з 15 до 18 вересня. Спершу виставка мала відбутися в міському будинку культури, але через карантинні обмеження масові заходи в приміщенні проводити не можна. Тому організатори звернулися до обласного театру ляльок, директорка якого надала дозвіл встановити намети поряд на території будинку.

Опублікована: 16 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація