Полтавське підприємство за незаконну врізку у водогон має сплатити 315 тис. грн

Автор: Анна Єгорова, 11 серпня, 15:58

Фото: Незаконна врізка у водогон


«Українська сервісна бурова компанія-1» невідомо який час користувалася послугами водопостачання, не будучи абонентом «Полтававодоканалу».

7 серпня по вул. Заводська, 8а фахівці «Полтававодоканалу» проводили обстеження.

Під час обстеження виявилося, що ПП «Українська сервісна бурова компанія-1» підключене до мережі «Полтававодоканалу». При цьому вони не є абонентами і за воду не сплачують. Про це складено відповідний акт.

Документація у них погоджена у 2015 році. Коли вони підключені до мережі, фахівці сказати не можуть. Це може бути рік або ж і п’ять років.

Українська сервісна бурова компанія - 1

За правилами, «Полтававодоканал» виставив їм нарахування згідно з пропускною здатностю труби — 75 мм. Тому їм виставлені претензії та рахунок на 315 тис. грн. Якщо протягом 10 днів вони не сплатять цю суму, справу передадуть до Господарського суду Полтавської області.

«Ми наполягаємо сплатити зазначену суму», — говорить начальник інспекції по контролю за водокористуванням Богдан Чупринюк.

Нагадаємо, що за результатами рейдів останніх двох місяців за незаконні врізки у водогони полтавські підприємства мають сплатити понад 800 тис. грн.

Комунальники нагадують, що будь-яке самовільне приєднання до систем підприємства — незаконне і розцінюється як крадіжка:

«Закликаємо підприємців не ухилятися від чинного законодавства. І належно оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації».

Прес-служба КП «Полтававодоканал»

 

Опублікована: 11 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація