Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото Катерини Пєшикової)

На ТОВ «Полтаваенергозбут» наклали 85 тис. грн штрафу за несвоєчасне повідомлення та неподання інформації тощо.

Таке рішення ухвалили на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 2 червня.

Що перевіряли на підприємстві:

  • неподання, несвоєчасне подання, подання недостовірної інформації або необхідність перевірки достовірності такої інформації;
  • подання недостовірних даних у звітності або необхідність перевірки достовірності даних в інших документах;
  • обґрунтоване звернення фізичної або юридичної особи про порушення підприємством  її законних прав та надання документів (копій документів), що підтверджують таке порушення.

«Полтаваенергозбут» порушило ліцензійні вимоги щодо інформації про умови договору та вибір порядку виставлення, здійснення розрахунків. Також виявили порушення у розділі про оплату послуг підприємства тощо.

Раніше «Полтавагаз» оштрафували за порушення ліцензійних умов на 51 тис. грн. Головний інженер «Полтавагазу» Олександр Чухрай розповідав, що 40% вартості на транспортування газу становить вартість технологічного газу, який необхідний для роботи компанії. Також у ньому врахована заробітна плата працівників підприємства (їх майже 2 тисячі) та необхідність модернізувати систему газопостачання.

Loading...