Полтавське управління ЖКГ замовило корчування пнів на понад мільйон гривень у екс-«юристів»

Автор: Максим Самойдюк, 6 березня, 13:32

Фото: Полтавське УЖКГ замовило корчування пнів на понад мільйон гривень у екс-«юристів» (Джерело - Tribuna.pl)


Попри власне КП «Декоративні культури», міська влада продовжує замовляти видалення дерев міста у колишньої юридичної фірми.

У 2019 році управління житлово-комунального господарства Полтави уклало 10 договорів  на видалення засохлих дерев. Загальна сума договорів 1,4 млн грн (120 тис. грн вже отримано). Усі роботи має виконати ТОВ «Квіт сервіс», яке ще рік тому мало назву «Юридичний радник».

У часи «Юридично радника» засновником підприємства був Олександр Лемешко – викладач Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Потім підприємство змінило назву на «Квіт сервіс», а засновником підприємства стала його дружина Ольга Лемешко.

Одразу після зміни профілю й назви підприємство почало отримувати підряди на корчування пнів та видалення дерев замість комунального підприємства «Декоративні культури» (колишній «Зеленбуд»). Журналісти «Полтавщини» з’ясували, що Ольга Лемешко має судимість за розкрадання бюджетного майна. Та головне – вона донька Володимира Тузенко, одного з «найулюбленіших» підрядників УЖКГ.

Він є колишнім власником «Полтава-білд» та чинним «Асфер груп». Обидва підприємства роками отримують мільйоні підряди на ремонт доріг у місті. Також «Асфер груп» ремонтувало підземні переходи на Шевченка, Соборності й не тільки.

Варто зауважити, що у 2018 році державні аудитори, враховуючи збитковість КП «Декоративні культури», дали міській владі економічну пораду – замовляти послуги у власного КП, а не в «юристів». Проте схоже що до неї не прислухались. Хоча після відсторонення Олександра Мамая з посади міського голови, нова коаліція й декларувала наміри врятувати комунальні підприємства.

Опублікована: 6 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація