Полтавські «Агенти змін» презентували свої урбан-проекти

Автор: Анастасія Добряк, 14 червня, 11:03

Фото: Агенти змін (Джерело – Освіторія)


У середу, 12 червня, в Києві про свої ініціативи, що змінюють громади, розповіли 7 учасників із нашого міста.

Ініціативи полтавських школярів торкаються різних галузей життя людини, і спрямовані на вирішення різноманітних проблем у їхніх містечках. Як розповіла Оксана Лашенкова, регіональний тренер «Агенти Змін», проекти учасників здійснили протягом березня-травня:

«Серед проектів – урбан ідеї, тематичні заходи та просвітницькі проекти в сфері прав та обов‘язків підлітків. Всі ці досягнення були побудовані виключно на мріях дітей та сучасних викликів життя, до яких вони тяжіють».

Фестиваль, реалізований завдяки ініціативі Софії Халік

«Агенти змін» уже реалізували проекти, серед яких екологічні ініціативи, організація родинних фестивалів, покращення велоінфраструктури міста, благодійні ярмарки та збори коштів для онкохворих людей, тощо. Над ними працювали Микола Гузік, Халік Софія, Аліна Донченко, Ірина Задара.

Велопарковка Миколи Гузіка

Довідково.

Школа «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад.

Проект діє з 2015 року, як перший системний проект з громадянської освіти в Україні для підлітків. Усі сесії проходять у неформальній та творчій атмосфері з використанням інтерактивних методик разом із досвідченими тренерами і запрошеними лекторами. Школа з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).

Опублікована: 14 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація