Полтавські депутати можуть вже сьогодні залишитися без мандатів – ТВК

Автор: Ксенія Малік, 7 серпня, 16:44

Сьогодні територіальна виборча комісія збирається відкликати шістьох депутатів Полтавської міськради.

Позбавити мандатів планують колишніх членів фракцій «Рідне місто» Оксану Деркач, Тимофія Гаєвого, Володимира Корнійчука, Івана Діденка і «СДП» Ярослава Мартинюка (нині всі п’ятеро – у депутатській групі «Єдність») та екс-представницю фракції «Самопоміч» Світлану Бондарєву.

Як зазначив голова виборчої комісії Євген Ніколаєнко, сьогодні зранку вищі партійні органи повідомили їм про своє рішення щодо відкликання вищезгаданих депутатів:

«Ми вже отримали результати рішення керівництва Соціал-демократичної партії і партії «Рідне місто» щодо позбавлення депутатських мандатів. Також готові оприлюднити списки депутатів, які мають зайти за списками їм на заміну».

Що ж стосується депутатів-кандидатів на відкликання, то вони вже оскаржують дії виборчої комісії та її голови у Полтавському окружному адміністративному суді. 

Нагадаємо, нещодавно територіальна виборча комісія ухвалила рішення передати документи на подальший розгляд правління партій-ініціаторів відкликання шістьох депутатів міськради. 

Рішення місцевої ТВК щодо передачі підписів до центральних органів партій було прикінцевою ланкою в місцевому процесі відкликання. Остаточне ж рішення позбавляти депутатів мандатів чи ні – ухвалювала партія, від якої депутат/ка висувалися на виборах.

Опублікована: 7 серпня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація