Полтавські депутати зняли з порядку денного сесії питання про будівництво двох багатоповерхівок

Автор: Ксенія Омельченко, 5 жовтня, 14:34

Фото: Мінус дві багатоповерхівки в Полтаві (Джерело – ub.com.ua)


Йдеться про проєкт рішення «Про надання земельних ділянок передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками».

За правками Дмитра Сенчаковича (партія «Самопопоміч») депутати виключили з рішення пункти 43 та 60.

Пункт 43

Пункт стосувався звернення фірми «Полтавтрансбуд» щодо затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Йдеться про ділянку з кадастровим номером 5310136400:14:007:0326, що знаходиться по вулиці Весняній.

Ділянка знаходиться у приватній власності фірми та призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

За словами представника «Полтавтрансбуду», оскільки ділянка належить фірмі та має вдале цільове призначення, її планується забудувати. Однак, наразі депутати фактично заблокували процес підготовки до будівництва.

Як пояснив Дмитро Сенчакович, раніше ця ділянка складалася з 4 ділянок, 2 з яких не передбачали будівництво житлових багатоповерхівок. Тому виникли питання щодо зміни їх цільового призначення та незатвердженого ДПТ. Та поки питання вивчалося, на кадастровій карті всі 4 ділянки стали 1 зі сприятливим для будівництва призначенням. Щоб з'ясувати, як це сталося, і було вирішено зняти відповідний пункт з порядку денного сесії.

Позначками відмічені місця, де планували зведення багатоповерхівок

 Пункт 60

Стосувався погодження технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ЗОГ «Полтавська обласна автомобільна школа всеукраїнської спілки автомобілістів»

Мова про ділянку з кадастровим номером 5310136700:16:001:0003 по вул. Великорогізнянська, 31.

Цю ділянку планується поділити на ділянку площею 0,4780 га, яка отримає адресу вул. Великорогізнянська, 31а (для експлуатації та обслуговування навчального майданчика по практичному водінню автомобілів та мотоциклів) та ділянку площею 0,0868 га, яка залишиться з адресою вул. Великорогізнянська, 31 (для експлуатації та обслуговування навчального майданчика по практичному водінню автомобілів та мотоциклів).

Зазначимо, що влітку минулого року Полтавська міська рада затвердила детальний план території (ДПТ) кварталу на вулиці Великорогизнянській. Згідно з цим містобудівним документом, на місці майданчика для водіння планується звести багатоповерхівку до 27 м висотою.

 

Опублікована: 5 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація