«Полтавські Пантери» збирають кошти на форму для гравців

Автор: Вікторія Баберя, 20 березня, 14:09

Фото: «Полтавським Пантерам» потрібна нова форма


Новий сезон Чемпіонату України з американського футболу статує вже в квітні, тому гравцям необхідна нова форма. Кошти на неї збирають на краудфандинговій платформі ЗМІСТ.

Гравцям необхідно придбати 20 комплектів, які складаються із джерсі (футболки) і шортів (бриджі). Адже форма, в якій учасники грають зараз, куплена в секондхенді та перебуває не в найкращому стані. Крім того, комплектів лише 13 із необхідних 20-ти.

Так як американський футбол – суворий вид спорту, і його правила дозволяють хапати гравців за одяг, форма має максимально облягати тіло та витримувати навантаження на розрив більше 100 кг. Щодо шоломів, захисних каркасів, щитків та рукавичок, то «Пантери» закупили їх своїми силами. А коштів на одяг немає, тож просять допомоги в містян.

«Поки команда переживала стадію становлення, питання форми було не найголовнішим. А в цьому році ми виходимо на серйозний рівень: маємо 4 виїзні гри. Тому хочемо презентувати наше місто більш гідно, починаючи від гри і закінчуючи зовнішнім виглядом. Ми хочемо показати, що цей вид спорту – видовищний і може зацікавити кожного. Що ми стараємося для полтавських шанувальників американського футболу. Що всі ми – одна родина», – розповів Антон Талипов, гравець команди «Полтавські Пантери».

Допомогти проекту можна за посиланням. Необхідна сума 20 тис. грн. Вартість одного комплекту зумовлена високими вимогами до матеріалів. Передня і задня частина футболки виготовляється з нейлону, з поліуретановими бічними вставками для того, щоб тримати її натягнутою. Бриджі так само комбінують нейлон і поліуретан для того, щоб туго прилягати до тіла, і в них є кишені для носіння щитків.

Проект подали Семур Алмазов (головний тренер і засновник команди), Антон Талипов (тренер, координатор нападу), Анна Єгорова (представниця жіночої команди з флаг-футболу). Збір коштів триватиме до 31 серпня.

Довідка

Команду «Пантери» заснували в 2017 році. Усе почалося з бажання розвивати американський футбол у Полтаві. Це перша спроба популяризувати цей вид спорту в місті. За 8 місяців вдалося зібрати команду та взяти участь у Всеукраїнському чемпіонаті (Ліга ULAF). У 2019-му «Пантери» почали пробувати свої сили у флаг-футболі (безконтактній версії американського футболу): зіграли у Всеукраїнському турнірі Winter Flag Football Cup 2019 та оголосили набір до жіночої команди.

Опублікована: 20 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація