Полтавські поліцейські вивчали основи жестової мови

Автор: Олена Кулага, 16 жовтня, 16:57

Фото: Поліцейські Потавщини вивчають жестову мову (Фото – сайт поліція Полтавської області)


Разом з громадською організацією перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»» поліціянти навчалися знаходити спільну мову з людьми, які мають порушення слуху.

Про це повідомили на сайті Національної поліції 16 жовтня.

Протягом 12-16 жовтня на базі тренінгового центру поліції Полтавщини вивчали етику та класифікацію форм інвалідності, основи дактилю (пальцевої абетки) та жестової мови.

Відпрацювати навички спілкування допомагали члени Збірної України з карате серед людей з порушенням слуху Олександр та Вікторія Махно та перекладачка з жестової мови Наталія Московець.

Поліцейські опановують основи жестової мови (Фото – поліція Полтавської області)

Наталія Московець каже, що нерозуміння навіщо вивчати жестову мову є однією з проблем сучасного суспільства. За її словами, між людиною, яка має порушення слуху і людиною, яка не має порушень слуху – одна секунда, тому знати жестову мову має кожен:

«Дуже часто ми зараз вивчаємо англійську мову. Дуже часто люди вивчають китайську мову – так зараз модно. Але ми не знаємо мови тих людей, які знаходяться з нами поруч. І для того, щоб комунікувати й, наприклад продати каву чи купити каву – це є проблемою, тому що ми не можемо спілкуватися. Ми не знаємо мови один одного».

Чому жестову мову має знати кожен можна прочитати тут.

Опублікована: 16 жовтня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація