Полтавські школярі стали першими в конкурсі екологічних ініціатив

Автор: Анна Аксюк, 12 березня, 08:35

Фото: Полтавські школярі, учні ЗОШ № 35, переможці конкурсу колективів екологічної просвіти. Фото надала Катерина Косенко


У середу, 11 березня, в Полтаві провели перший етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти під назвою «Країна юннатів - 95». Перше місце в конкурсі екологічних театрів зайняла команда загальноосвітньої школи №35.

Такий всеукраїнський юнацький фестиваль проводиться щороку з метою формування у школярів екологічної культури. Це огляди колективів екологічної просвіти, яким не байдужі проблеми охорони довкілля, розповіла одна з організаторок підготовки до конкурсу команди-переможниці, учитель ЗОШ №35 Катерина Косенко.

В конкурсі беруть участь усі бажаючі учні загальноосвітніх навчальних закладів Цьогоріч тема фестивалю – «Юннатівському руху України – 95».

Основним завданням конкурсу є виховання в дітей любові до рідного краю, екологічне та естетичне виховання, пошук нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.

Конкурс відбувся на базі Полтавської загальноосвітньої школи №34.

Катерина Косенко розповіла, що вони готували виступ спільними зусиллями:

«Кожний вносив щось своє, шукали у власних гардеробах потрібні костюми. А ще, наприклад, вчителька англійської мови допомагала з віршами, я – з піснями, текстом і музикою, вчителька біології написала чудовий сценарій і керувала процесом, інші колеги малювали декорації. Усі були при справі. Ну і звісно ж дуже старалися діти!»

У підготовці та постановці ековистави брали участь більш як десять учнів 4-х,5-х, 6-х, 7-х та 9-х класів акторів екотеатру «Друге дихання» на чолі з вчителем хімії та біології Іриною Грисик.  

Катерина Косенко говорить, що їхній екологічний театр вже вдруге поспіль займає 1 місце на міському етапі, а минулого року на обласному етапі вони посіли 2 місце. Мають надію що цьогорічний результат  буде не гірший.

Актори еко-театру «Друге дихання», учні школи № 35. Фото надала Катерина Косенко

Переможці показували екологічну казку за мотивами Гаррі Поттера. Назва казки: «Подорож країною Юннатією через 95 років». Учні розкривали екологічні проблеми забруднення водних ресурсів, атмосфери, природи, ґрунтів та ситуацію зі сміттям. Вони намагалися донести своїм перформансом, що у всьому винні люди, але вони можуть все виправити.

Крім того команда мала своє гасло: «Любимо! Захистимо! Недбальство зупинимо!».

До складу екотеатру «Друге дихання» входять учні 4-9 класів. Дітей, загалом, не дуже багато, тому до участі залучена вся шкільна родина. Цього року дебютували учениці 4 класу. Вони виконали роль юннатів, за якими майбутнє.

Актори еко-театру «Друге дихання» на чолі з вчителем хімії та біології Іриною Грисик. Фото надала Катерина Косенко

Опублікована: 12 березня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація