Полтавський аеропорт планують реконструювати за рахунок ремонту доріг

Автор: Наталія Норіцина, 13 лютого, 17:02

Фото: Полтавський аеропорт можуть реконструювати за рахунок ремонту доріг


На засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном депутати розглянули питання підготовки полтавського аеропорту до здійснення міжнародних рейсів. На першочергові роботи по його реконструкції планують перенаправити 36,1 млн грн, закладені на ремонт доріг в області.

Юрій Кривошеєв, начальник управління інфраструктури та туризму обласної адміністрації звернувся до депутатів комісії з проханням профінансувати першочергові заходи по реконструкції полтавського аеропорту, які дадуть змогу у травні цього року виконати перший міжнародний рейс. Мова йде про реконструкцію будівлі аеровокзалу, зокрема облаштування митного та прикордонного контролю, ремонт злітної смуги та будівництво огорожі, без якої аеропорт не має права виконувати міжнародні рейси. Усе це обійдеться в 36,1 млн грн.

Заступник голови обласної ради Андрій Пісоцький повідомив, що у бюджет на 2018 рік такі витрати не закладалися, однак необхідно шукати фінансування. Один з варіантів – перерозподілити гроші з інших статей видатків. Зокрема, використати кошти, передбачені на реалізацію Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області.

«Ми цього не закладали в бюджет, але це в нас було у Програмі. Будемо перекидати з інших статей. Є у нас дорожня програма, по перевиконанню півріччя ми її дофінансуємо. Якщо ми не спрямуємо туди кошти, то нічого в нас не вийде. Дороги ми, як завжди, почнемо будувати в червні або липні. До цього часу ми вже матимемо перевиконання і перекинемо кошти».

Також Андрій Пісоцький зазначив, що усі вище перелічені роботи необхідно виконати, адже вони погодженні з прикордонною, митною і авіаційною службою. У іншому випадку аеропорт просто не запрацює.

Після короткого обговорення проекту рішення депутати рекомендували винести його на розгляд сесії, яка відбудеться 16 лютого.

Для повної підготовки аеропорту до міжнародних перельотів залишиться ще купити спеціальний пожежний автомобіль. Асенізаторська машину придбають за рахунок коштів, передбачених для здійснення природоохоронних заходів. Відповідне рішення учора підтримала комісія з питань екології та раціонального природокористування.

Нагадаємо, що наразі триває голосування за ім'я для полтавського аеропорту. Обрати необхідно серед п’яти варіантів: Микола Гоголь, Іван Котляревський, Іван Мазепа, Симон Петлюра та Григорій Сковорода.

Опублікована: 13 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація