dZxfkBPkL5FvxLWG

Під час засідання Колегії Міністерства молоді та спорту України урочисто нагородили призерів Всесвітніх Ігор. Серед них і полтавець Олег Приймачов – чемпіон Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей Тай. Як повідомляють на Facebook-сторінці Спортивного комітету України, церемонія відбулася 31 жовтня у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський». Згідно з Указом Президента України, 37-х членів національної збірної команди […]

Під час засідання Колегії Міністерства молоді та спорту України урочисто нагородили призерів Всесвітніх Ігор. Серед них і полтавець Олег Приймачов – чемпіон Всесвітніх ігор з таїландського боксу Муей Тай.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Спортивного комітету України, церемонія відбулася 31 жовтня у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський».

Згідно з Указом Президента України, 37-х членів національної збірної команди України Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту відзначили державними нагородами.

Серед них і полтавець Олег Приймачов, якого нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Кавалери орденів. Олег Приймачов справа

Крім цього, Спортивний комітет звернувся до президента з проханням запровадити стипендії для спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту.

Нагадаємо, Олег Приймачов здобув золото X Всесвітніх ігор, які цього року відбувалися у Вроцлаві.

Також Олег переміг на міжнародному турнірі Em Legend-23, який відбувся 29 вересня в китайському місті Сіхуань.

Loading...