hxyqtru89zodhube

Поки тривають ремонтні роботи, педагоги готують навчальні курси для учнів.

1 вересня було зареєстровано в державному реєстрі міжшкільний ресурсний центр міської ради (вул. Нечуя-Левицького, 4). Про це повідомив 10 вересня начальник управління освіти Юрій Матвієнко.

До складу міжшкільного ресурсного центру ввійшли 3 структурних підрозділи:

  • центр освітніх інноваційних технологій;
  • центр практичної психології та соціальної роботи;
  • центр STEAM-освіти.

Начальник управління освіти розповів, що в центрі готуватимуть учнів до предметних олімпіад, написання робіт малої академії наук та підвищуватимуть кваліфікацію вчителів. Також у закладі будуть такі гуртки:

  • робототехніки;
  • мейкерспейс (місце з різними інструментами і обладнанням) ;
  • лабораторія тривимірної графіки;
  • лабораторія віртуальної доповненої реальності.

«Це не є типовий заклад позашкільної освіти. Таких центрів у Полтаві не було. Кожен зі структурних напрямів передбачає гурткову роботу. Нині точного переліку гуртків я озвучити не можу», – сказав Матвієнко.

Нині тривають тендери на будівельні роботи (орієнтовна вартість – 1 млн 244 тис. грн) та закупівлю комп'ютерного обладнання (орієнтовна вартість – 2 млн 246 тис. грн) для ресурсного центру. Юрій Матвієнко говорить, що після завершення торгів на початку жовтня центр почне працювати:

«Там є часткове облаштування та до кінця вересня має надійти останнє обладнання. Усі гуртки, які працюватимуть в центрі, будуть безкоштовними. Як тільки завершиться ремонт, можна буде відвідати, побачити і ознайомитися з переліком гуртків».

За словами Матвієнка, у центрі вже працюють педагоги.

Нагадаємо, що ЗМІСТ писав, що закуплять до ресурсного центру.

Спершу в будівлі навчального закладу працював обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Міська влада не продовжила договір оренди й центр виселили. Тоді до травня в Полтаві планували створити центр STEAM-освіти.

10 липня депутати Полтавської міської ради під час сесії підтримали створення центру. У міжшкільному ресурсному центрі працюватиме 12 людей. Цей ресурсний центр співпрацюватиме з полтавськими школами.

Довідка

STEAM освіта охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). STEAM-лабораторії включають в себе наявність 3D принтерів, наборів навчальної електроніки, голографічної фото-відео студії та інших сучасних технічних засобів.

Loading...