Полтавський ляльковий театр претендує на Премію Лесі Українки

Автор: Аліса Куценко, 10 грудня, 10:25

Фото: Полтавський театр ляльок (Джерело - Куда Полтава)


Однією з 45 робіт, що претендує на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі України, стала театральна лялькова вистава «Лісова пісня».

Про це повідомили на урядовому порталі в понеділок, 9 грудня. Так, драма-феєрія, розрахована на глядачів 7+, змагатиметься з виставою «Про Івана і Кота» Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки. Останній обіграли в гуцульській манері українську народну казку «Про Івана Багатого».

Уривок з вистави полтавських лялькарів (Джерело – pl-puppet.com.ua)

Трохи більше, а саме 5 робіт, висунуто в номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва»: анімаційні фільми «Пуповина», «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» і «Микита Кожум’яка», а також два ігрових фільми – «Пригоди S Миколая» та «Олександр Заступник Сумський», присвячений Герою України Олександру Аніщенку, який загинув, захищаючи незалежність України у 2014 році.

Держкомтелерадіо уже завершив прийом заявок на здобуття премії, і всього їх надійшло 45.

Нагадаємо, Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо у 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Опублікована: 10 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація