Полтавський національно-технічний університет витратив 51 тис. грн. на судову тяганину з блогером «ЗМІСТу»

Автор: Максим Самойдюк, 20 лютого, 12:52

Фото: Полтавський національно-технічний університет витратив 51 тис. грн. на судову тяганину з блогером «ЗМІСТу» (фото /poltava365.com)


Після публікації Ігоря Гавриленка стосовно дивних закупівель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, виш подав до суду та програв – як першу касацію, так і апеляцію. На це все керівництво університету витратило 51 тис. грн.

Про це повідомив на власній сторінці у Facebook сам Ігор Гавриленко. Він підрахував, що університет заплатив:

  •  37 тис. грн на послуги адвоката (Юридична компанія «Кредо»);
  • 13,5 тис. грн  судових зборів;
  • 0,5 тис. грн  відшкодування судових зборів відповідача.

Проте ні суд першої інстанції, ні апеляційний суд не задовольнив позов керівництва університету.  Цікаво, що у самому блозі Ігоря Гавриленка мова йшла більше про діяння ректора університету Володимира Онищенка. Проте позов про визнання інформації недостовірною подавав сам університет, і платив це своїми коштами.

Також зауважимо, що на початку цього року ВНЗ оголосив тендер на надання юридичних послуг. Оголошена вартість послуг становила 300 тис. грн. На торги заявилось 5 учасників, переможцем ж обрали вже знайому ПНТУ юридичну компанію «Кредо». Їхня пропозиція становить 297 тис. грн (вона ж є найдорожчою), проте тендерний комітет повідхиляв усі дешевші пропозиції.

Цікаві причини відхилення. Перше, що кидається при вивченні технічних вимог – це те, що університету обов’язкова наявність матеріально-технічної бази у адвокатів. По друге, місце розташування їх «бази» повинно бути в 15-ти хвилинах їзди від університету. Також для ВНЗ вкрай важливо, аби адвокатів було мінімум чотири. Такі умови дали тендерному комітету безмежне поле фантазії, коли одного з учасників відхиляють, бо з Київського шосе, 2 за 15 хвилин не можливо доїхати до університету.

 

Тендерна документація

Не дивно, що лише у юридичної компанії «Кредо» (Сюрприз! Сюрприз!) є чотири адвокати і робочий офіс поблизу університету. Нагадаємо, що саме у цієї компанії замовляють юридичні послуги управління житлово-комунального господарства, управління капітального будівництва полтавського міськвиконкому та КП «Полтава сервіс». Керуючим партнером цієї юридичної фірми є Дмитро Таран - колишній заступник прокурора області.

Опублікована: 20 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація