bsixxxqgusfljnih

Відповідну постанову виніс Полтавський апеляційний суд у четвер, 18 червня.

Пригадаємо, 16 квітня охоронця магазину «Абсолют-Маркет» у Семенівці Полтавської області оштрафували на 17 тис. грн за те, що він приготував каву та чай двом покупцям, бувши без маски та рукавичок. Цим він порушив правила карантину.

Справу розглядали у Семенівському райсуді. Там охоронець пояснив, що просто не мав засобів індивідуального захисту – власник магазину йому видав лише одну маску й одні рукавички. Маска була малою, рукавички порвалися. Працівник також сказав, що постійно обробляв руки дезінфекційним засобом.

Проте суддя Семенівського райсуду зазначив: те, що роботодавець, можливо, не забезпечив працівника засобами індивідуального захисту, не звільняє останнього від відповідальності. Суддею також було враховано те, що чоловік працює охоронцем, тож зобов’язаний носити маску.

Це рішення чоловік оскаржив і апеляція штраф скасувала. Суд взяв до уваги, що охоронець є лише працівником, до того ж особою, в обов’язки якого не входить продаж товарів. Тож він не є суб’єктом вказаного правопорушення.

Нагадаємо, апеляційний суд також скасував штраф для студента, який проводив у Полтаві масову акцію під час карантину.

Loading...