Полтавській судді Ларисі Гольник вручили нагороду в Лондоні

Автор: Вікторія Баберя, 17 січня, 09:24

Фото: Лариса Гольник (Фото Олега Сидоренка, Українська правда)


Полтавській судді в Лондоні вручили нагороду як викривачці корупційного злочину.

У середу, 16 січня, Ларисі Гольник вручили спеціальну нагороду від відомої міжнародної неурядової організації Blueprint for Free Speech.

Лариса Гольник на врученні нагороди

Авторитетне журі (Lady Hollick OBE, Mark Davis, Dr. Suelette Dreyfus) відзначило «її мужність та доброчесність у вимозі належного розслідування корупції в судовій сфері». Про це повідомив на сторінці у Facebook Ігор Гавриленко.

Лариса Гольник

Як зазначають на сторінці організації у Facebook, Лариса Гольник отримала second Special Recognitition Award за публікацію відео, яке демонструє безуспішну спробу хабара від мера Полтави та його тодішнього заступника. Також сайт Blueprint for Free Speech присвятив судді Лариса Гольник окрему сторінку.

Зазначимо, що згідно з Указом Президента України №429/2018 від 19 грудня Ларису Гольник призначили на посаду судді Октябрського райсуду безстроково.

Після виданого документу полтавська суддя уточнила позовні вимоги. Тож надалі просить визнати протиправною бездіяльність Президента України, яка полягає в неприйнятті Указу про призначення на посаду судді у зазначені терміни.

Раніше стало відомо, що згідно з автоматизованим розподілом від 19 листопада колегія, що розглядатиме справу Лариси Гольник до Президента складатиметься з п’яти суддів: головуючий суддя та суддя доповідач Володимир Кравчук; судді-учасники колегії: Ян Берназюк, Микола Гімон, Олександр Стародуб, Наталія Коваленко. 

Опублікована: 17 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація