Полтавський виш та корейський інститут підписали угоду про співпрацю

Автор: Вікторія Баберя, 27 березня, 17:57

Фото: Полтавський виш та корейський інститут співпрацюватимуть (Джерело - pnpu.edu.ua)


Відтепер Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка співпрацюватиме з корейським інститут. Таку угоду сьогодні, 27 березня, підписали представники закладів.

Як повідомляють на сайті ПНПУ імені В. Г. Короленка, університет з робочим візитом відвідали представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute». Корейські викладачі разом з ректором полтавського вишу обговорили пріоритетні напрями розвитку освіти в Україні та в Республіці Кореї.

Також з'ясували дотичні ідеї та соціально-історичні контексти розвитку освіти обох країн та окреслили ключові орієнтири міжнародної співпраці між закладами.

Крім того, відбулася відкрита лекція щодо впровадження інноваційних підходів у сучасній вищій освіті, участь у якій взяв представник корейського інституту О Се Дже.

Слухачам презентували ідею розвитку внутрішніх потенційних можливостей людини в сучасному світі, необхідність формування в неї міцних життєздатних сил та відчуття щастя незалежно від інших об'єктивних і навіть суб'єктивних чинників.

Опублікована: 27 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація