Полтавським лікарям передали апарати для обігріву пацієнтів під час довготривалих операцій

Автор: Аліса Куценко, 23 травня, 11:17

Фото: Загальна сума благодійної допомоги – 140 тис. грн.


Також учасник «Полтавської асоціації бізнесу» Лев Жиденко закупив 25 матраців і 25 ковдр для підтримки температури тіла.

Обладнання передав засновник Всеукраїнського благодійного фонду Help Group Давид Джалагонія в п'ятницю, 22 травня. За його словами, апарати, матраци та ковдри, що отримали лікарі Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського, прослужать не тільки у період пандемії, а й буде ефективним в операційних і надалі.

Як розповів лікар-анестезіолог Євген Кириленко, такі засоби забезпечують максимальний захист хворих під час оперативних втручань, що тривають по кілька годин. За його словами, це поширена світова практика:

«Вони стаціонарні, знаходяться в операційній. Там є спеціальні повітряні рукави, якими обгортається пацієнт. Апарат набирає температуру 38 градусів, яка підтримується протягом всього часу. Таким чином не допускає переохолодження пацієнта під час операції».

Головний лікар Григорій Оксак каже, на сьогодні придбати обладнання лікарня не може через те, що потрібні ресурси на медикаментозне забезпечення та заробітну плату. Він подякував меценату та зазначив, що лікарня отримала апарати менш ніж за тиждень.

«Взагалі цей апарат має бути в кожній операційний, біля кожного ліжка. Особливо, коли це холодна пора року, коли сиро, ще не включається опалення. А по-друге, це вкрай ефективно для пацієнтів у критичному стані».

Апарати передали Полтавській обласній клінічній лікарні

Загальна сума благодійної допомоги – 140 тис. грн. Як розповів Давид Джалагонія, на прохання лікарів відгукнувся засновник мережі соціальних магазинів «Аврора» Лев Жиденко, який і профінансував закупівлю.

Григорій Оксак і Давид Джалагонія (у центрі)

Нагадаємо, раніше «Полтавська асоціація бізнесу» передавала до лікарень експрес-тести на ковід, захисні костюми, респіратори, апарати для ШВЛ тощо.

Опублікована: 23 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація