Полтавському студенту потрібна допомога на лікування лімфоми

Автор: Аліса Куценко, 3 липня, 15:44

Фото: Максим Івченко з мамою


Лікарі протягом десяти місяців не могли встановити діагноз 18-річному Максиму Івченку із Зінькова. Після підтвердження лімфоми Ходжкіна (онкологічного захворювання лімфатичної системи) його погодилися лікувати в Білорусі.

Як розповіла подруга юнака Аміна Паливода у четвер, 2 липня, він більш як місяц знаходився у реанімації. Мінські лікарі змогли вивести його з критичного стану, і тепер Максим Івченко намагається їсти та рухатися, але ноги поки що не тримають.

За її словами, спільними зусиллями родина зібрала 47 тис. доларів із загальної суми 80 тисяч.

«Тепер лікують основну хворобу – лімфому. Наразі йому потрібна хіміотерапія. Один курс коштує 8 тис. 400 доларів – це найдорожча, бо іншої він не витримає», – каже Аміна Паливода.

Вікторія Івченко, мама студента-першокурсника (він навчається у Полтавському технічному університеті), звітує про зібрані кошти та пише про стан сина у Фейсбуці. За її словами, той наразі перебуває у реабілітаційному відділенні, де з ним щодня працюють спеціалісти. Але питання грошей стоїть дуже гостро: якщо не зібрати повну суму, то його випишуть з лікарні.

Так, за допомогою пожертв їм вдалося зібрати майже всю суму на першу хімію, що вже проведена (8 тис. доларів), але до 7 липня батьки повинні сплатити ще одну та 1,5 тис. доларів заборгованості.

Також рідні попереджають благодійників, що ситуацією намагаються скористуватися шахраї. Вони розміщують у соцмережах повідомлення від імені Вікторії Івченко, але з іншими номерами карт і рахунків.

Правильні реквізити: 4149 4991 4132 5660 (мама Вікторія Сергіївна Івченко).

Більше реквізитів та інформації про поточний стан Максима Івченка – у спільноті.

Обкладинка Романа Желізняка

 

Опублікована: 3 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація