Полтавську ОДА очолить Товстий або Філь

Автор: Віталій Крицький, 7 березня, 11:25

Фото: Роман Товстий та Сергій Філь (Обкладинка Богдана Оженілка)


Із власних джерел ЗМІСТу стало відомо, що тимчасовим керівником Полтавської ОДА з високою ймовірністю може стати заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий. Також розглядається кандидатура в.о. голови Луганської військово-цивільної адміністрації Сергія Філя.

Нагадаємо, фігурант корупційного скандалу, очільник ПОДА Валерій Головко, досі перебуває на лікарняному, а його перший заступник, Андрій Пісоцький, хоч і знаходиться на робочому місці, але коментарів не надає.

Роман Товстий обіймає посаду заступника голови Полтавської облдержадміністрації з 2014 року. Раніше він був головою міської організації партії «УДАР Віталія Кличка».

У свою чергу Сергій Філь не відомий широкому загалу. Наразі він виконує обов’язки голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Раніше – з червня 2007-го по листопад 2008-го, – Філь був секретарем із регіонального розвитку «Християнсько-демократичної партії України» в Києві.

Починаючи з березня 2010-го по лютий 2013-го, Сергій Філь працював гендиректором ТОВ «Петрівсько-Роменський цегельний завод» у селі Петрівка-Роменська Полтавської області. Заслуговує на увагу той факт, що чинний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з 2006-го до 2014-го року був засновником і генеральним директором цього заводу.

Зокрема Біленький на початку 2000-х років був одним із лідерів Християнсько-демократичної партії України, учасником якої також був Сергій Філь.

Існують й інші кандидатури на посаду очільника ОДА, але двох вищевказаних розглядають як найбільш вірогідні, а кандидатура Товстого нібито узгоджена, зокрема, Адміністрацією Президента. На своїй сторінці у Fb чиновник намагався спростувати цю інформацію, але це може бути пов’яно з небажанням вступати у конфронтацію з Валерієм Головком, якого наразі офіційно не відсторонено.

Опублікована: 7 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація