Вакцинація від COVID-19: хто і коли зможе зробити щеплення на Полтавщині
Вакцинація від COVID-19: хто і коли зможе зробити щеплення на Полтавщині

(Фото – 5.ua)

Запевняють, що китайська фірма Sinovac Biotech Ltd, першу партію вакцин якої, 25 березня завезли до України, – компанія, якій можна довіряти.

Про це повідомляють на інфоресурсі  КП «Полтавський обласний центр громадського здоров'я Полтавської обласної ради», за інформацією Комунікаційного центру з питань вакцинації проти COVID-19.

Зокрема у МОЗ України виокремили 3 причини чому вакцинам китайської фірми Sinovac Biotech можна довіряти:

  • «У межах вакцинації проти COVID-19, Україна використовуватиме вакцину CoronaVac фірми Sinovac Biotec.
  • Sinovac розробила й вивела на ринок вакцини проти гепатиту А та В, вірусів грипу, паротиту. Вакцини виробництва Sinovac схвалені в 34 країнах світу, включно з  такими країнами, як Аргентина, Бразилія, Індія, Туреччина. Вакцина проти гепатиту А є прекваліфікованою World Health Organization (WHO) (Всесвітня організація охорони здоров'я).
  • За час існування компанії було здійснено понад 3 млрд щеплень її препаратами, 59 млн з яких — дітям».
Інфографіка МОЗ України

Довідка

За інформацією інтернет ресурсу BBC.com, Україна уклала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини від Sinovac Biotech ще наприкінці минулого року. Але зареєстрували вакцину в Україні лише 9 березня.

Це вже третя дозволена до застосування в Україні вакцина. Раніше зареєстрували AstraZeneca (Covishield) та Pfizer/BioNTech. Досьє на вакцину CoronaVac наразі перебуває на розгляді Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Loading...