Віталій Запека

Письменника, ветерана АТО Віталія Запеку номінували на Міжнародну премію «Воїн Світла».

Вручення премії за роман «Герої, херої та не дуже» відбудеться сьогодні, 26 січня. Нагороду вручать у Києві біля пам’ятника білоруському активісту Євромайдану журналісту Михайлу Жизневському, на вулиці Грушевського. 

«Для мене це  була несподіванка, організатори премії звернулися до  видавництва і ознайомилися з моєю книгою. Попросили мій номер телефону і повідомили мені, що я лауреат премії “Воїн світла”», – сказав Запека.

Премія заснована у 2015 році та вручається білоруським та українським літераторам.

Також Запека є лауреатом премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» у номінації  «За літературну діяльність».

Довідка

Премія імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» була заснована 1995 року за ініціативою письменника, журналіста і громадського діяча Богдана Теленька Хмельницькою обласною організацією Української Республіканської партії та редколегією її тодішньої газети «Час».

З 2003 року  Премія має статус загальнонаціональної. Серед лауреатів премії – літератори, науковці, політики, громадські діячі, журналісти, видавці, представники влади, митці.

Loading...