Працівника ДФС затримали правоохоронці Полтавського теруправління ДБР. Полтавський суд ухвалив відправити підозрюваного до СІЗО.

28 січня слідча суддя Октябрський районного суду Наталія Тімошенко ухвалила рішення взяти під варту посадовця ДФС у Харківській області. 27 січня підполковника податкової міліції затримали на отриманні хабаря 20 тис. доларів. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Досудове розслідування здійснює Полтавське територіальне Управління ДБР. Із судової ухвали відомо, що у грудні 2020 року працівники ДФС спільно з місцевою прокуратурою провели обшук де проживає директор «Акведук-Україна» та його бізнес-партнера. Цього ж місяця працівник ДФС, який розслідував справу, почав вимагати хабар 20 тис. доларів від директора підприємства. За ці кошти підполковник податкової хотів розв’язати питання щодо не відображення в протоколах результатів проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Під час особистої зустрічі 5 січня 2021 року підполковник податкової сказав директору підприємства, що він знає про його схеми розкрадання комунального майна. Після чого почав погрожувати директору блокуванням його підприємницької діяльності, притягнення до кримінальної відповідальності з конфіскацією майна.

Директор підприємства сказав працівнику ДФС, що за розв’язання питання може дати йому не більше 10 тис. доларів. Але підполковник податкової відповів, що цієї суми недостатньо. Працівник ДФС попросив знайомого директора, аби той погодився на суму хабаря у 20 тис. доларів.

Підполковник ДФС хотів отримати кошти через посередника, тобто товариша директора. Тож 27 січня під час передачі хабаря обох затримали правоохоронці. Наступного дня працівнику ДФС повідомили про підозру.

Підполковника податкової міліції відправили в СІЗО до 27 березня та визначили розмір застави в розмірі 998 тис. 800 грн. Якщо підозрюваний внесе суму застави, то його звільнять з-під варти.

Нагадаємо, що 20 січня на хабарі затримали начальницю одного з управлінь Державної податкової служби в Полтавській області. Прочитати про хабарників, яких затримали у січні, можна за посиланням.

Loading...