«Полтавтрансбуд» і «Полтаваобленерго» прокоментували будівництво багатоповерхівки на Старому Подолі

Автор: Ксенія Омельченко, 3 жовтня, 18:27

Фото: «Полтавтрансбуд» і «Полтаваобленерго» прокоментували будівництво багатоповерхівки на Старому Подолі


Представники підприємств у відповідь на публікацію ЗМІСТу повідомили, що всі необхідні документи для будівництва є.

Представники фірми надали журналістам містобудівні умови та обмеження (МУО). Згідно з ними, на вулиці Старий Поділ, 18 можна будувати адміністративно-житловий комплекс.

Надані МУО були видані управлінням містобудування 26 травня 2017 року, а публічно реєстр МУО почали вести у червні 2017 року. Саме тому журналісти не виявили документів у відкритому доступі та припустили, що документів немає.

Також через те, що МУО були видані до 2018 року, цільове призначення регулювалося старим зонінгом за 1999 рік. Старий зонінг, імовірно, відрізнявся від нинішнього, а тому, скоріш за все, це була не зона для об’єктів електроенергії.

Ба більше, за словами представників фірми, ділянка під будинком залишиться з тим же цільовим призначенням. Рішення, яке пропонується депутатам, за словами представника фірми, має лише виправити помилку.

У свою чергу АТ «Полтаобленерго» зазначає, що ділянка, на якій ведеться будівництво, була надана в користування АТ «Полтаваобленерго» рішенням позачергової 36-ї сесії 5 скликання Полтавської міської ради від 29.01.2009 року для розташування адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом.

На підставі цього рішення було укладено договір оренди землі. З того часу АТ «Полтаваобленерго» користується даною земельною ділянкою на підставі права оренди землі. При цьому цільове призначення цієї ділянки не змінювалося.

Також на підприємстві наголошують на соціальній важливості рішення про будівництво сучасного житлового будинку.

Також зазначимо, що ЗМІСТ перепрошує за можливо понесені репутаційні втрати вказаних підприємств через неточності у попередній публікації.

Опублікована: 3 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація