Підрядники розчистили основні дороги, які пов’язують райцентри із Полтавою (Джерело – Агентство місцевих доріг Полтавської області)

Минулої доби Агентство місцевих доріг Полтавської області очистили від снігу 5 тис. 253 км доріг області.

Використано 1 тисяча 565 тонн комбінованої протиожеледної суміші. Про це 14 січня повідомляє пресслужба Агенства.

Загалом минулої доби на місцевих дорогах області працювали 107 одиниць техніки і 169 працівників підрядників.

Керівник пресслужби Денис Скриль розповів, що підрядники розчистили основні дороги, які пов’язують райцентри із Полтавою. Наразі вони розчищають сільські та районні дороги. 

«Підвищена увага була прикута до Рукасівської гори в селищі Білики, всі спуски і підйоми оброблялися протиожеледними матеріалами. Також були звернення від громадян і поліції стосовно ділянки між селами Сенча та Вирішальне, а також стосовно стану дороги Чорнухи – Лубни. Підрядники оперативно відреагували і розчистили дороги». 

На даний момент проїзд по місцевим дорогам області забезпечений. Триває робота із скиданням із снігової каші та оброблення поверхні доріг протиожеледними матеріалами. Підрядники працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, станом на 9:10 проїзд на державних дорогах в межах області забезпечили повністю. 

На Полтавщині прогнозували погіршення погодних умов. 13 січня на державних і місцевих дорогах Полтавщини працювали 170 одиниць техніки і 202 людини. У Полтаві до прибирання снігу задіяли майже 450 двірників

Перелік номерів телефону, куди можна звертатися з питань ускладнень проїзду, тут.

Loading...