У Полтаві на коронавірус хворіють понад 4 тисячі людей
У Полтаві на коронавірус хворіють понад 4 тисячі людей

Фото ЗМІСТу

Серед них хворі на коронавірус та люди, що контактували з хворими або мають підозру на інфікування.

Минулої доби у Полтаві виявили 109 нових хворих на коронавірус. Через ускладнення перебігу хвороби померли 5 полтавців. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради 5 грудня.

Станом на 4 грудня у місті хворіє 4 тисячі 74 людини: 3 тисячі 970 хворих лікується вдома та 104 пацієнти перебувають у лікарні. Підозру на COVID-19 мають 1 тисяча 110 людей.

Загалом від початку карантину в Полтаві коронавірус підтвердили у 10 тисяч 656 містян. Одужали 6 тисяч 411 полтавців, а 171 людина померла.

На Полтавщині коронавірус діагностували у 24 тисяч 937 людей, зокрема 405 нових хворих виявили минулої доби. За даними Полтавського обласного лабораторно центру, 1 тисяча 26 людей одужали, а через ускладнення перебігу коронавірусної хвороби померли 14 пацієнтів. Інформацію про статистику захворюваності у районах Полтавщини можна дізнатись тут.

Раніше ЗМІСТ писав, скільки вільних ліжок для хворих із коронавірусом мають лікарні Полтави. Про забезпеченість лікарень області апаратами ШВЛ можна прочитати тут.

Loading...