Порошенко ініціював звільнення очільника і першого заступника Полтавської ОДА

Автор: Аліса Куценко, 12 березня, 12:01

Фото: Валерій Головко


Про це Президент заявив на презентації Фонду енергоефективності, що відбувся у вівторок, 12 березня.

Про свої рішення гарант заявив у фіналі виступу:

«Сьогодні я попрошу пана прем'єр-міністра, звертаюся до нього з пропозицією надіслати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка і першого заступника пана Пісоцького».

За його словами, до них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази, і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високої державної посади.

Після цих слів у залі пролунали оплески. Президент додав, що це, на його думку, «логічне рішення, яке має стати модельним, для подібних випадків»:

«Це новація в українському житті, але ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в Україні має бути нульова толерантність до корупції. Останнє слово, звичайно, за судом, але ми маємо створювати такі умови, щоб будь-які розслідування точно викликали суспільну довіру».

Нагадаємо, 22 лютого, в Полтавській ОДА співробітники національного антикорупційного бюро провели обшуки в кабінетах керівництва області. Уже у вівторок, 26 лютого, стало відомо – правоохоронці підозрюють обласне керівництво у систематичному отриманні хабарів з представника підрядника «Алві Род», що утримував дороги області.

Валерій Головко та Андрій Пісоцький (Колаж Юлії Деркач)

Додамо, що Валерія Головка призначили на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації 26 грудня 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка № 965/2014.

Нагадаємо, із власних джерел ЗМІСТу стало відомо, що тимчасовим керівником Полтавської ОДА з високою ймовірністю може стати заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий. Також розглядається кандидатура в.о. голови Луганської військово-цивільної адміністрації Сергія Філя.

Опублікована: 12 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація