Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – https://pack-trade.com)

Наразі фігурантам справи повідомили про підозру. Також через переховування від органів досудового розслідування одного із підозрюваних оголосили у розшук.

Про це повідомляє Полтавська обласна прокуратура 7 червня.

Про підозру повідомили фігурантам справи: начальниці одного з відділів державної виконавчої служби,  колишнім працівникам державної виконавчої служби, регіональної філії державного підприємства «СЕТАМ» та заочно жителю Полтави.  Через переховування від органів досудового розслідування полтавця оголосили у розшук.

Їм загрожує відповідальність за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України).

У червні 2021 року підозрювані під час примусового виконання рішення Глобинського районного суду про стягнення заборгованої заробітної плати на користь працівників Полтавської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» здійснили опис та арешт майна: автомобіля, сівалок, дискової борони тощо. 

Потім на підставі підробленої заяви про передачу вказаного майна іншому зберігачу техніку вивезли з території державного підприємства та продали.  

Через це державному підприємству завдано збитків на загальну суму понад 900 тис. грн.

Частину реалізованого майна виявили на території Полтавського району та наклали на нього арешт.

Loading...