363frpwrw2kwf3sf

У жінки, яка працює в архіві міськради знайшли новий вірус і відправили на самоізоляцію.

Захворювання у працівниці виявили 21 червня   Як стало відомо, інфікована — це 31-річна працівниця Полтавської міської ради. Про це повідомляє ІВ «Полтавщина» з посиланням на очільницю Департаменту охорони здоров’я Вікторію Лозу.

Вона розповіла, що уже протестували членів родини жінки та працівників архіву. Усіх контактних осіб відправили на самоізоляцію:

«Маскового режиму у міськраді дотримуються. Захворіла людина, з будь-ким може це статися. Всі заходи відпрацювали, як при будь-якому іншому виявленні джерела інфекції. Провели посилену дезінфекцію».

У Полтаві від початку карантину підтвердили 51 випадок інфікування коронавірусом. З них 42 людини одужали. Станом на 22 червня, у Полтаві підозрюють коронавірус у 33 людей, а 8 жителів міста на самоізоляції.

Усього на Полтавщині, станом на 22 червня, COVID-19 підтвердили 293 випадки інфікування коронавірусом. Про це стало відомо з карти РНБО. Загалом на Полтавщині одужало 262 жителів області, а 13 пацієнтів померли. В області продовжують хворіти 18 людей.

Динаміка поширення коронавірусу областю
Loading...