SpUYizeDPbmHbCtn

Цієї неділі в обласній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського зібралися полтавські мами разом з дітьми, аби відпочити, розважитись та дізнатися для себе багато корисної інформації від спеціалістів-психологів. А приводом для цього стало свято «All about Мама», приурочене до Дня матері.

Як розповідає Катерина Мироненко, практичний психолог центру розвитку дітей раннього віку Полтавської обласної дитячої лікарні, дійство організовували разом із різними громадськими організаціями і небайдужими жителями міста. Партнерами стали також Товариство Червоного Хреста і Спілка молодих психологів і психотерапевтів. Свято підготували у форматі соціального проекту, який охоплює усі сфери життя мам.

«Це і психологія, і виховання діток, і краса, і зняття стресу, і для того, щоб мами могли зосередитися на своєму святі, ми запросили також аніматорів, різних спеціалістів, які проводять майстер-класи. Все для того, щоб мами могли займатися своїми справами, а дітки могли також бути зайняті», – говорить Катерина Мироненко.

Катерина Мироненко

Територію бібліотеки розділили на кілька зон. Так, якщо на першому поверсі локації присвячені розвагам і відпочинку, то на другому поверсі проходили презентації від фахівців. Мами могли дізнатися більше про сенсорну інтеграцію у вихованні дітей, грудне вигодовування і принципи гармонійного виховання.

Поки ж мами набиралися знань, дітлахів розважали на майстер-класах з виготовлення іграшок, вчили розмальовувати гіпсові фігурки і грати в настільні ігри. Розмальовували й самих малюків в локації аквагриму і розпису хною. Також, всі охочі мали змогу взяти участь в занятті з арт-терапії та скуштувати смаколиків в організованому на святі буфеті.

Майстер-клас з арт-терапії
Діти під час свята мали змогу пограти в настільні ігри

Крім цього, на першому поверсі діяли локації компаній-виробників натуральної косметики і засобів для догляду за тілом, проводився майстер-клас із слінгоносіння. Діяли виставки прикрас та одягу для дітей, які роблять мами, що обстежуються у центрі розвитку дітей раннього віку.

Під час свята діяла виставка прикрас
Для полтавських мам в обласній бібліотеці влаштували свято
Дітей навчали розмальовувати гіпсові фігурки
Виробники косметики презентували свою продукцію
Виробники косметики презентували свою продукцію
Дивовижне дефіле зі слінгами

«Захід подобається, добре, що зробили для мам, для діток. Цікаві майстер-класи, дітям цікаво, ось старший малював, а менша птаху щастя робила», – говорить полтавка Ольга, яка прийшла на свято разом з двома дітьми.

Крім мам, на святі були й татусі. Серед них і полтавець Віталій, який прийшов з двома дітьми та розповів, що такі свята, насамперед, допомагають налагодити стосунки: 

«Набагато частіше такі свята треба проводити, тому що дуже мало батьки спілкуються з дітьми. Зараз діти більше в Інтернеті, я так вважаю. Діти віддані самі собі і фактично це свято якось допоможе зблизитись дітям з батьками».

Крім мам, на святі були і татусі
Для полтавських мам в обласній бібліотеці влаштували свято
Для полтавських мам в обласній бібліотеці влаштували свято

Нагадаємо, 13-го травня у Корпусному саду Полтави відбувся перший в Україні фестиваль розважально-ігрових програм.

Loading...