IHX4HuDhRPJFlgHe

У найближчий час приміщення школи на Павленках не буде реалізовано через аукціон, адже питання вирішили доопрацювати. Перед сесією на сайті міськради опублікували рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Полтава, що підлягають приватизації у 2019 році». Згідно якого приміщення колишньої вечірньої школи на Павленках мало було продано через аукціон. Та ще на […]

У найближчий час приміщення школи на Павленках не буде реалізовано через аукціон, адже питання вирішили доопрацювати.

Перед сесією на сайті міськради опублікували рішення «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Полтава, що підлягають приватизації у 2019 році». Згідно якого приміщення колишньої вечірньої школи на Павленках мало було продано через аукціон.

Та ще на комісії напередодні сесії ухвалили рішення про виключення додатку щодо будівлі колишньої вечірньої школи на площі Павленківській, 6 з порядку денного.

Сьогодні ж депутат Юліан Матвійчук запропонував повернути дану будівлю до проекту, та інші депутати не підтримали пропозицію.

Зауважимо, що наразі приміщення перебуває в оренді у ФОП Оксана Хардіна – дружини підприємця Олега Хардіна. Раніше вона планувала викупити це приміщення «шляхом викупу», проте таким планам завадило відсторонення Олександра Мамая з посади міського голови.

У коментарі ЗМІСТу Олег Хардін прокоментував:

«Це пауза на шляху до логічного вирішення питання. Адже школа має бути приватизована шляхом викупу, а не аукціону. І хочу закцентували на наступному: у Полтаві до цього часу, жоден об’єкт не виносився на аукціон. І я як інвестор, який ішов шляхом реалізації та викупу, маю дійти до кінця. Якщо влада вирішить щось змінити, то це буде яскравий сигнал до того, що у місті не виконуються жодні обіцянки і ніхто не може бути впевнений у своїх інвестиціях».

Зауважимо, також на будівлю вечірньої школи має плани власник «Автотранс» Сергій Михайлик. Можливо, через це влада і вирішила реалізувати приміщення через аукціон, хоча загалом такої практики у нашому місті немає.

Loading...