Призначили дату судового засідання за позовом Лариси Гольник до Президента

Автор: Вікторія Баберя, 15 січня, 13:09

Фото: Призначили дату судового засідання за позовом Лариси Гольник до Президента (Джерело - pravlife.org)


Перше підготовче засідання призначили на 16-ту годину 7 лютого 2019 року.

Розгляд відбудеться в приміщенні Касаційного адміністративного суду, що діє у складі Верховного Суду. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Лариса Гольник. Справу розглядатимуть у загальному порядку, хоча спершу збиралися у спрощеному – без участі сторін у процесі.

«Прикметно, що відповідач не надав відзиву на позов. Вірогідно, вирішив обмежитися указом про моє призначення суддею», – зазначила суддя.

Зазначимо, що згідно з Указом Президента України №429/2018 від 19 грудня Ларису Гольник призначили на посаду судді Октябрського райсуду безстроково.

Після виданого документу полтавська суддя уточнила позовні вимоги. Тож надалі просить визнати протиправною бездіяльність Президента України, яка полягає в неприйнятті Указу про призначення на посаду судді у зазначені терміни.

Раніше стало відомо, що згідно з автоматизованим розподілом від 19 листопада колегія, що розглядатиме справу Лариси Гольник до Президента складатиметься з п’яти суддів: головуючий суддя та суддя доповідач Володимир Кравчук; судді-учасники колегії: Ян Берназюк, Микола Гімон, Олександр Стародуб, Наталія Коваленко.

 

Опублікована: 15 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація